Twee woorden op een tekening - "handgat" of "mangat" - zien er uitwisselbaar uit voor een koper die een stuklijst leest. Dat zijn ze niet. Eén ervan verplicht uw installatiepersoneel om een toegangsvergunning voor besloten- ruimten, een gasmonitor, een ophaalsysteem voor een statief en een getrainde begeleider die bovenop de wacht staat te kijken telkens wanneer het deksel eraf gaat. De andere opent een technicus met een haak en reikt er met twee handen in. Het kostenverschil wordt niet weergegeven in de inkooporder. Het komt naar voren in tien jaar vrachtwagenrollen - en tegen die tijd ligt de beslissing onder de weg begraven.
Glory Optical heeft glasvezelbehuizingen vervaardigd en verzondenlassluitingenaan exploitanten in50+ landensinds 2008, en de leemten in de terminologie vormen slechts een fractie van het probleem. Het duurdere patroon: een projectspecificatie die 'mangaten' schrijft over 40 tot 50 toegangspunten op een regionale FTTH-distributieroute waar geen toegang tot de kluis nodig is. Onderhoudsgegevens van dat bouwtype tonen consequent per-bezoekduur van 2,0–2,5 uur - vergunningvoorbereiding, atmosferische tests, dubbele-bemanningsvereisten - tegenover 40–50 minuten voor gelijkwaardig handhole-werk. Bij Amerikaanse glasvezel-bemanningstarieven van $65-85 per persoon-uur, compenseert de besloten-ruimte boven het hoofd alleen al het civiele-verschil in constructiekosten tussen mangat- en handgatspecificaties binnen de eerste 12 tot 18 maanden na ingebruikname. Het tweede terugkerende patroon: een IP66-classificatieinline splitsingssluitinggeplaatst in een handgat met grind-bodem in kleigrond, zonder drainage. Na het eerste natte seizoen laten OTDR-sporen op die kluislocaties zien dat het meetbare invoegverlies- toeneemt naarmate de sluitingscycli tussen overstroomde en droge omstandigheden plaatsvinden; de retrofit - ter vervanging van onder-gespecificeerde sluitingen en toevoeging van drainage - kost doorgaans 30-45% van de oorspronkelijke installatiekosten van de kluis. Beide storingen vinden hun oorsprong stroomopwaarts van het product. Ze beginnen met een onder-gespecificeerd woord.
Deze gids lost dat op. Het legt precies uit wat een handgat, een mangat en een "vezelkluis" zijn; het enige onderscheid dat de hele beslissing bepaalt; hoe de load-standaard die iedereen citeert feitelijk werkt (en hoe een populaire pagina van de concurrentie het bij het verkeerde eind heeft); en hoe een inkoopingenieur de juiste behuizing - en de juiste sluiting kiest om erin te plaatsen - voor een echte route.
Als je maar één zin onthoudt:je kiest niet voor een doos, je kiest voor een onderhoudsregime - en 'handhole versus mangat' is het woord dat het vastlegt.
Ten eerste de terminologie - omdat de helft van de geschillen uit woordenschat bestaat
Voordat iemand een handhole met een mangat kan vergelijken, moeten we het eens zijn over wat de woorden betekenen, want de industrie doet dat niet. Dezelfde begraven doos wordt vijf dingen genoemd, afhankelijk van wie er spreekt en waar ze hebben getraind.
| Termijn | Wat het meestal betekent | Waar je het hoort |
|---|---|---|
| Handgat | Een ondiepe ondergrondse ruimte toegankelijk vanaf de oppervlakte; de technicus reikt met zijn handen naar binnen, er komt geen lichaam binnen | Noord-Amerikaanse telecom, NEC-beïnvloedde specificaties |
| Vezelkluis / glasvezelkluis | Vaak een synoniem voor een handgat; af en toe een grotere, betreedbare structuur -controleer de toegangsintentie | Specificaties van Amerikaanse vervoerders en nutsbedrijven; marketing |
| Trekkast / trekkuil | Een handgat dat hoofdzakelijk wordt gebruikt als tussenpunt voor het trekken van kabels-, en niet voor het verbinden | Elektriciteits- en ITS/rijbaanpersoneel |
| Gezamenlijke put / lasput | Een handgat met de afmetingen voor een splitssluiting en losse lussen | OSP-specificaties voor Groot-Brittannië / Gemenebest / intra-stad |
| Mangat (telecom) | Een diepe, betreedbare ondergrondse kamer waar een arbeider via een ladder naar binnen klimt om de kabel te splitsen en te racken | Carrier-feederroutes, oude koperfabriek, grote kanaalbanken |
Installatierichtlijnen voor de industrie geven het onderscheid duidelijk weer: dat is vaak het gevalgeen fundamenteel verschil in constructietussen een klein mangat en een groot handgat - worden ze genoemd naar de functie die ze vervullen. Het mangat is de kamer waarvezelverbinding en voeg-installatie van sluitinggebeuren met een werknemer binnen; het handgat is eraan gewendberg slappe kabellussen op en fungeer als trek-/toegangspuntzonder toegang. Die functionele splitsing - invoeren om te werken versus bereik om toegang te krijgen tot - is het hele spel.
Wanneer een specificatie 'vezelkluis' zegt, ga dan niet uit van een handgat en niet van een mangat. Stel één vraag:wordt van een persoon verwacht dat hij deze fysiek betreedt om te werken?Het antwoord bepaalt het vergunningenregime, de bemanningsgrootte, het draagvermogen waarmee u weg kunt komen en ongeveer de helft van de levensduurkosten. Het woord op de tekening is het minst betrouwbare in het gesprek.
Het enige onderscheid dat alles bepaalt: de toegangsintentie
Hier is het mentale model dat het hele onderwerp organiseert. Elke ondergrondse toegangsstructuur op een glasvezelroute valt in een van de twee categorieën, en het verwarren van deze twee is de oorzaak van bijna elke kostenoverschrijding en veiligheidsbevinding die we tegenkomen bij externe -inkoop van fabrieken.
Bereik-in toegang (het handgat/de kluis/trekkast).De constructie is ondiep genoeg -, meestal met een interne diepte in de orde van 60 cm of minder voor de kleine maten - waarbij een technicus aan de oppervlakte knielt, het deksel opent en al het werk uitvoert (trekken, slap opbergen, splitsen- plaatsen van de sluiting en opnieuw-binnenkomen) met zijn armen in de doos. Hun lichaam komt nooit binnen. Geen ladder. Geen afdaling.
Toegangstoegang (het mangat).De structuur is groot en diep genoeg zodat een arbeider van een ladder naar beneden kan klimmen en binnen kan staan om de kabels op te bergen en te verbinden. Op het moment dat een menselijk lichaam een ondergrondse kamer binnengaat die niet is ontworpen voor continue bezetting, treedt een heel ander veiligheidsstelsel in werking.
Dit is het contra-intuïtieve deel dat kopers betrapt die denken dat ze simpelweg voor "een grotere doos" kiezen:de kosten van een mangat worden niet gedomineerd door het beton, maar door de toegang.De civiele structuur is duurder, ja. Maar de terugkerende kosten - die gedurende de levensduur van het netwerk - samenkomen, zijn dat elk routinebezoek een operatie in een besloten- ruimte wordt.
Waarom een mangat een besloten ruimte is - en een handgat meestal niet
Voor elke exploitant die zijn eigen onderhoudspersoneel heeft, heeft dit gedeelte de grootste financiële gevolgen van elk onderwerp op deze pagina.
Volgens de Amerikaanse wet op de arbeidsveiligheid is een telecommangat per definitie een afgesloten ruimte: deze is groot genoeg om er werk in te betreden en uit te voeren, heeft beperkte in- en uitgangen en is niet ontworpen voor continue bewoning. De federale toezichthouder maakt een lijstondergrondse gewelven en mangaten expliciet tussen besloten ruimtes. Wanneer zo'n ruimte een gevaarlijke atmosfeer kan bevatten - en een ondergronds mangat voor telecommunicatie zich precies zo kan ophopen - wordt het eenvergunning-vereiste besloten ruimte.
Telecomwerk kent een eigen maatwerkstandaard. Werkzaamheden in mangaten en ondergrondse gewelven vallen normaal gesproken onder detelecommunicatiestandaard op 29 CFR 1910.268(o), waarin de regels worden vastgelegd voor het bewaken van de opening, atmosferische tests en ventilatie vóór binnenkomst, en toegang tot ladders. De algemene vergunning-vereiste standaard voor besloten- ruimtes, 29 CFR 1910.146, is van toepassing wanneer deze telecomvoorzieningen de ruimte niet veilig kunnen maken -, bijvoorbeeld wanneer een mangat is verontreinigd met gifstoffen. Hoe dan ook, de verplichtingen zijn reëel: het testen van de atmosfeer vóór binnenkomst, ventilatie, een begeleider en een reddingsplan.
Vertaal dat naar de inkooprealiteit. Een bezoek aan een mangatverbinding is niet één technicus met een busje. Het is minimaal:
- Eendeelnemerhet werk binnen doen;
- Eenbegeleidergestationeerd aan de oppervlakte die nooit binnenkomt en nooit weggaat;
- Atmosferische testen(zuurstof, brandbaar gas, giftig gas) voor en tijdens het betreden;
- Ventilatieapparatuur, verkeersbeveiliging rond het open deksel, en aredden/ophalenvermogen.
Bij een handhole-splitsingsbezoek - waarbij de sluiting naar de oppervlakte wordt getild, opnieuw -ingebracht en naar achteren wordt gelaten - is één technicus met handgereedschap aanwezig.Twee personen en een vergunning versus één persoon en een haak.Vermenigvuldig dat met elke onderhoudsgebeurtenis gedurende een levensduur van 20- jaar en het 'dure' mangat wordt het dominante regelitem voor de bedrijfskosten op de route, terwijl de doos zelf een afrondingsfout was.
Beperkt-de rekenkundige ruimtekosten - door de cijfers
| Kostenelement | Handgat (bereik-in) | Mangat (toegangsvergunning-) |
|---|---|---|
| Bemanningsgrootte per bezoek | 1 technicus | Minimaal 2 (deelnemer + begeleider) |
| Toegang boven het hoofd | Geen | 45–90 min (voorbereiding vergunning, atmosferische test, ventilatie-opstelling) |
| Typische bezoekduur | 40–60 minuten | 2,0–2,5 uur |
| Geschatte bemanningskosten per bezoek1 | $50–75 | $280–375 |
| Per-gebeurtenispremie | - | +$230–$300 |
Voor een distributieroute met 30-toegang-punten en vier onderhoudsgebeurtenissen per punt per jaar: over een levensduur van 20 jaar voegt de overhead in besloten ruimtes toe$ 552.000 - $ 720.000 aan bemanningskosten- tegen een eenmalig- kostenverschil voor civiele constructies van grofweg $45.000 – $90.000 tussen gelijkwaardige mangat- en handgatspecificaties. De civiele kosten zijn een factor acht tot twaalf kleiner.
Specificeer alleen een mangat waar u echt een arbeider nodig heeft binnen - hoge kabelaantallen, grote kanaalbanken, frequente re-splitsing van de voedingskabel of spanningen die vereisen dat- de kluis moet worden opgetuigd. Waar een afgedichte lassluiting naar de oppervlakte kan worden getild, opnieuw-betreden en teruggebracht, houdt een handgat elk toekomstig bezoek buiten de beperkte-ruimtewetgeving. De rechter behuizing is de kleinste die het werk nog vanaf de oppervlakte laat gebeuren. Dit gaat niet over het besparen op beton - het gaat over het niet kopen van een vergunning-vereiste onderhoudsgebeurtenis bij elke toekomstige vrachtwagenrol.
Load rating: hoe ANSI/SCTE 77 daadwerkelijk werkt (en hoe een populaire pagina het fout doet)
Zowel handgaten als mangaten hebben een draagvermogen, en dit is waar kopers regelmatig cijfers ontvangen die gezaghebbend klinken, maar stilletjes onjuist zijn. De juiste referentie:
In Noord-Amerika is de geldende prestatiespecificatie voor ondergrondse behuizingen zonder -opzettelijk- verkeerANSI/SCTE 77, gezamenlijk gecreëerd door ANSI en de Society of Cable Telecommunications Engineers en periodiek herzien. Zoals de uitgevers en grote fabrikanten van de standaard het beschrijven, specificeren de specificaties structurele integriteit door middel van eentest op drie-posities - laterale zijwand, verticale zijwand en verticale belasting- die een voertuig simuleert dat de box nadert en er overheen rijdt.
De niveaunummers - en de ontwerp-vs-test-laaddetails die iedereen laat vallen
Het kritische feit:het niveaunummer is de ontwerpbelasting in duizenden ponden, en elke laag heeft een afzonderlijke testbelasting die 50% hoger is.Zoals de selectiegids van een fabrikant duidelijk stelt: deniveaunummer is de nominale ontwerpbelasting x 1.000 pond, en de bijbehorende testbelasting is 50% groter. Het citeren van slechts één van de twee cijfers - of het koppelen van het verkeerde cijfer aan een niveau - is de meest voorkomende fout op leverancierspagina's.
ANSI/SCTE 77-niveaus omvatten alleen niet-opzettelijk verkeer. Voor een box die op een bereden rijbaan staat, is SCTE 77 niet de juiste standaard. - je hebt AASHTO H-20 / H-25 nodig. Een leverancier die "Tier 22" aanbiedt voor een in-lane-toepassing heeft de reikwijdte van de norm verkeerd geïnterpreteerd.
| Laag | Ontwerpbelasting | Testbelasting (×1,5) | Typische toepassing |
|---|---|---|---|
| Niveau 5 | 5.000 pond | 7.500 pond | Trottoirs, voetgangersgebieden weg van de stoeprand |
| Niveau 8 | 8.000 pond | 12.000 pond | Trottoirs met incidenteel licht-risico voor voertuigen |
| Niveau 15 | 15.000 pond | 22.500 pond | Opritten, parkeerterreinen, -buiten de rijbaan - occasionele passagiersvoertuigen |
| Niveau 22 | 22.000 pond | 33.750 pond | Opritten, parkeerterreinen,-offroad-- vrachtwagens/grotere voertuigen |
| AASHTO H-20 | Aparte standaard | Opzettelijkverkeer - binnen straten, snelwegen, verharde bermen | |
De fout verschijnt op meerdere leverancierspagina's: een doos van 12×12×18 vermeld als "Tier 15" en een doos van 17×30×24 vermeld als "Tier 22", alsof het laadniveau een eigenschap van afmetingen is. Dat is het niet. Belastingniveau is een geteste structurele prestatieklasse, onafhankelijk van de doosgrootte. - Een compacte doos en een extra grote doos die volgens dezelfde specificatie zijn gebouwd, kunnen beide Tier 22 bereiken, en dezelfde productiematrijs kan in verschillende niveaus worden aangeboden, afhankelijk van het materiaal en de dekselconstructie. Wanneer een leverancier een niveau koppelt aan afmetingen, of de testbelasting citeert alsof het de ontwerpbelasting is (of andersom), geeft dit aan dat de auteur ANSI/SCTE 77 niet heeft gelezen. Dit zijn precies de details die onthullen of een specificatie is gebaseerd op de norm of is geparafraseerd uit een brochure - en ze hebben reële gevolgen als een doos het begeeft onder een bestelwagen in een woonstraat.
Nog een nuance die specifiers opvalt: een niveau 22-box voldoet niet automatisch aan niveau 15. De testgeometrie met drie-posities verschilt per niveau, eneen product moet worden geverifieerd om onafhankelijk aan elk niveau te voldoen dat het claimt. Vraag naar het niveau waarop het specifieke product is getest, zodat - niet wordt aangenomen dat 'hogere dekkingen lager zijn'.
Materialen: de doos afstemmen op de laag en de omgeving
Handgaten en mangaten zijn opgebouwd uit vier brede materiaalfamilies, en de juiste keuze is een evenwicht tussen belastingniveau, installatiearbeid, corrosieomgeving en verzendkosten. Er bestaat geen universeel 'beste' materiaal - er is wel een beste materiaalvoor uw niveau en site.
Composiet (SMC) en polymeerbeton domineren de moderne specificaties voor handgaten van vezels, omdat ze de voor het verkeer-relevante niveaus bereiken en toch licht genoeg blijven om te installeren zonder zware hijsapparatuur. Geschatte geïnstalleerde gewichten voor een eenheid van 24×36×24: HDPE 35–50 lb; SMC/composiet 90–140 lb; polymeerbeton 220-420 lb; prefab beton 800–2,500+ lb - het gewichtsverschil bepaalt of u een lijnkraan of een pick-up nodig heeft.
| Materiaal | Sterke punten | Afwegingen- | Typische pasvorm |
|---|---|---|---|
| Prefab beton | Zeer hoog draagvermogen; bewezen voor betreedbare mangaten; massa is bestand tegen flotatie | Zwaar - heeft een kraan/hoogwerker nodig om te plaatsen; trage installatie; kan barsten/afbrokkelen | Mangaten, druk-verkeer op hoge- niveaus |
| Polymeer beton | Hoge druksterkte bij een lager gewicht dan prefab; corrosie-bestendig | Nog steeds relatief zwaar; duurder per eenheid | Hoge--tier (15/22) handholes in verkeer-aangrenzende gebieden |
| HDPE (polyethyleen met hoge-dichtheid) | Lichtgewicht, lage kosten, snelle installatie, corrosie-bestendig | Lagere belastingsniveaus; het beste weg van het laden van voertuigen | Residentiële, lichte-utilitaire, aangelegde trekpleisters |
| SMC / composiet (plaatvormmassa) | Sterk- tot-gewicht, niet-corrosief, vaak door twee- personen geïnstalleerd zonder kraan; haalbaar tot Tier 15/22 | Premie boven HDPE; niveau is afhankelijk van het specifieke product | Telecom-gaten/kluizen in de meeste OSP-applicaties |
De arbeidsinvalshoek is op papier eenvoudig, maar in de praktijk ondergewaardeerd. Een handgat van 24×36×24 SMC-composiet -, doorgaans 90-140 lb -, wordt in minder dan een uur van een laadbak gezet met twee technici en een steekwagen. Voor een polymeer-betongewelf van gelijkwaardig niveau is ter plaatse een kleine kraan of hoogwerker vereist. Voor een geprefabriceerde betonconstructie van 800–2,500+ lb is een geplande kraanmobilisatie vereist; op de Amerikaanse markt voegt kraan- of giekmobilisatie-vrachtwagens $600-$1500 per lift toe, afhankelijk van de toegang tot het terrein en de stedelijke versus landelijke locatie. Bij een FTTH-constructie van 50-punten kunnen de premies voor installatiearbeid en kraan{22}}voor prefab het verschil in materiaalkosten - vaak twee tot drie keer overschrijden op beperkte stedelijke routes met beperkte aanlegmogelijkheden. Deze rekenkunde is precies de reden waarom de handgaten van SMC-composiet en polymeer-beton de prefab hebben verdrongen voor vrijwel alle niet-toegangspunten voor glasvezel, waardoor prefab en grote composietstructuren overblijven voor echte mangaten waar de omvang van de kanalen en de toegang van personeel de apparatuur rechtvaardigen.
Maatvoering op basis van het aantal vezels, lassluiting en buigradius
Zodra toegang en belasting zijn geregeld, wordt de grootte bepaald door drie dingen: het aantal en de buitendiameter van de kabels, de verbindingssluiting(en) die de kluis moet bevatten, en - degene die kopers vergeten - deminimale buigradius van de kabel. Een doos die op papier in de sluiting past, maar de kabel in een nauwere bocht dwingt dan de nominale straal, zal de demping vergroten en het risico op vezelmoeheid op de lange termijn- met zich meebrengen.
In het veld-bewezen gangbare telecomformaten geven een handige startkaart (afmetingen als L×B×D in inches):
- 12×12×12 tot 12×12×18:kleine trekpunten, weinig-valtoegang, geen lassluiting.
- 17×30×24 en 24×36×24:het werkpaard FTTH-maten - comfortabel voor kabels tot ~144 kernen plus een compacte sluiting en slappe lussen.
- 24×36×36 en 30×48×36:middelgrote- kluizen voor 288+ core backbone-kabel met grotere sluitingen en royale speling.
- 48×60×48 en hoger:grote kluizen die geschikt zijn voor 576+ kernkabel en meerdere sluitingen - op deze schaal beslist u meestal of de constructie eenvoudigweg een betreedbaar mangat moet worden.
Cruciaal is dat u speling opslaat. Voor laswerk is een kabel nodig die naar de oppervlakte of naar de werkbank wordt gebracht. - Begeleiding voor ondergrondse installaties vereist aanzienlijke speling op de laslocaties, zodat de afsluiting weer -zonder spanning kan worden ingevoerd. Een kluis met een formaat zonder speling in het budget is een kluis die bij de volgende reparatie halverwege de overspanning een verlaging afdwingt.
Kies eerst de sluiting en bepaal vervolgens de grootte van het gewelf eromheen, plus speling en buigradius. Onze compactekoepelverbindingssluitingenlaat je vallen in kleinere handgaten en sokkels, terwijlhorizontale/inline sluitingengeschikt voor rechte-via kanaalroutes - en we publiceren de geladen lengte en het gewicht, zodat u kunt bevestigen dat een bepaalde handgatvoetafdruk hier ook daadwerkelijk in past. Als u nog steeds de sluitingtopologie afweegt, onzekoepel versus inline sluitingsgeleiderlegt de beslissing gedetailleerd uit.
Het probleem waar niemand rekening mee houdt: ondergrondse kluizen lopen over
Vraag een willekeurige externe -fabrieksveteraan wat splitsingen in de grond doodt, en het antwoord is niet dat de doos de belastingstest niet doorstaat. Het is water. Ondergrondse vezelkelders - handgaten en mangaten - overstromen. Niet als uitzondering: als normale bedrijfsomstandigheid, elk nat seizoen, in vrijwel elk klimaat met seizoensgebonden regenval of een fluctuerende grondwaterspiegel. De constructie van een gewelf met een open-bodem of grind- is opzettelijk (het voorkomt drijfvermogen), maar het betekent dat het water vrij naar binnen kan dringen. De kamer vult zich.
Het faalmechanisme is consistent: kluizen met een open-bodem of grind- bevinden zich in verzadigde grond, de grondwaterspiegel stijgt per seizoen en de kamer vult zich. OTDR-gegevens van ondergrondse installaties in overstromings-gevoelige of klei- bodems laten een karakteristiek kenmerk zien: - het invoegverlies op gewelflocaties neemt meetbaar toe na natte seizoenen en herstelt zich gedeeltelijk tijdens droge perioden. Dit is de diagnostische vingerafdruk van een afsluitingsafdichting die wisselt tussen overstroomde en niet- overstroomde omstandigheden zonder adequate bescherming. De kluis presteert precies zoals ontworpen. De sluiting erin doet dat niet.
Voor koper is onderdompeling catastrofaal. Voor glasvezel is het glas zelf immuun - maar de lasbescherming, de sluiting en eventuele metalen hardware niet. Daarom voldoet de behuizing slechts aan de helft van de specificaties. Desluitingdie je erin stopt, moet geschikt zijn om onder water te leven.
Die beoordeling isIP68onderIEC 60529: stof-dicht (eerste cijfer "6") en continu onderdompeling-beschermd onder voorwaarden overeengekomen tussen fabrikant en gebruiker (cijfer "8"). De kritische nuance is dat IEC 60529 geen enkele universele IP68-diepte of -duur definieert - de onderdompelingsdiepte en -duur worden per product onderhandeld en vermeld. Een sluiting gevalideerd op 1 m gedurende 24 uur en een sluiting gevalideerd op 3 m gedurende 72 uur zijn voorzien van identieke stickermarkeringen. Voor ondergrondse kluizen in regio's met seizoensgebonden hoge grondwaterstanden of kleigronden geldt een minimale aanbestedingsspecificatie van3 m diepte / duur van 72 uuris passend. Voor locaties met constant laag grondwater kan 1 m / 24 uur voldoende zijn - maar de specificatie moet de vereiste expliciet vermelden en deze niet ongenoemd laten achter het "IP68"-label. Even belangrijk is de hersluitbaarheid van de afdichting: een hittekrimpsluiting moet, eenmaal geopend, opnieuw-krimpen en opnieuw-afdichten; een mechanische pakkingsluiting kan in het veld opnieuw-worden ingevoerd en opnieuw-verzegeld zonder speciale apparatuur of hittegereedschap, wat van belang is voor elke kluis die opnieuw wordt bezocht.
Stel dat de kluis overstroomt. Specificeer de sluiting voor permanente onderdompeling, niet voor spatbescherming: vermeld de IP68-testdiepte en -duur schriftelijk (minimaal 3 m / 72 uur voor overstromingsgevoelige locaties), vereis een opnieuw betreedbare mechanische afdichting voor elke kluis die opnieuw wordt bezocht, en bevestig de afdichtingsprestaties door middel van herhaalde natte/droge cycli. Het handgat houdt vuil en verkeersbelasting weg van de las. De sluiting houdt het water buiten. Beide specificaties horen op dezelfde tekening.
Een beslissingskader dat u op elk traject kunt gebruiken
Het voorgaande samenvattend: hier is de beslissingsvolgorde die de dubbelzinnigheid van de "kluis" op elke routetekening oplost.
Zal een werknemer dat ooit nodig hebben?binnende structuur om het werk te doen? Als een verzegelde sluiting naar de oppervlakte kan worden getild, opnieuw- kan worden ingevoerd en naar achteren kan worden gelaten, wil je een handgat en voorkom je dat elk toekomstig bezoek buiten de wet op de beperkte- ruimte valt. Reserveer mangaten voor echt -kluiswerk - hoge tellingen, grote kanaalbanken, zware trekspanningen.
Trottoir weg van de stoeprand → Niveau 8. Stoeprand-aangrenzend of oprit/parkeer-/af-weg → Niveau 15 of 22. Op een bereden verkeersbaan → dit is AASHTO H-20-territorium, niet SCTE 77. Controleer of het product onafhankelijk is getest volgens de niveaus die het claimt.
HDPE voor lichte, niet-verkeerspunten; composiet (SMC) of polymeerbeton voor verkeers-aangrenzende handgaten die nog door twee personen kunnen worden geplaatst; prefab of groot composiet voor betreedbare mangaten. Weeg vermeden kraanmobilisaties af, niet alleen de eenheidsprijs.
Kies eerst de verbindingssluiting en bepaal vervolgens de grootte van de kluis zodat deze plus losse lussen vastzit zonder de minimale buigradius van de kabel te schenden. Begrotingsruimte voor ten minste één toekomstige re-splitsing.
Stel dat de kluis overstroomt. Vereist IP68 volgens IEC 60529 met aangegeven diepte en duur, geeft de voorkeur aan een opnieuw- mechanische afdichting voor herbezochte kluizen en verifieert het gedrag bij nat/droog fietsen. De bak beschermt tegen lading en vuil; de sluiting beschermt tegen water.
Mensen vragen ook - duidelijke antwoorden
-
Vraag: Wat is het werkelijke verschil in levensduurkosten tussen een glasvezelhandhole en een telecommangat?
A: De kosten voor civiele constructies vormen doorgaans het kleinere deel van het verschil. Een geprefabriceerd telecommangat kost ongeveer $ 2.500 - $ 5.000 geïnstalleerd; een gelijkwaardig-niveau SMC composiet handhole kost $600-$1.400. Het grotere regelitem is operationeel: elke toegang tot een besloten- ruimte tot een mangat voegt 45-90 minuten extra overhead toe - vergunningvoorbereiding, atmosferische tests, begeleidend personeel - en vereist minimaal twee technici. Bij Amerikaanse glasvezelbemanningstarieven van $65-85/uur kost elk mangatbezoek grofweg $230-$300 meer dan een gelijkwaardig bezoek aan een mangat. Voor een route van 30-toegang-punten met vier onderhoudsgebeurtenissen per jaar gedurende een levensduur van 20 jaar, komt de overhead neer op ongeveer $552.000-$720.000 aan bemanningskosten, tegen een eenmalig civiel kostenverschil van $45.000-$90.000. De bijlage is een hoofdpost. Het ingangsregime is een exploitatiebegroting. De beslissing die het grotere aantal drijft, is de toegangsintentie, niet het materiële of niveau.
Vraag: Wat is het verschil tussen een handgat en een mangat?
A: Het bepalende verschil is de toegang van personeel. Een mangat is een kamer die groot en diep genoeg is waar een arbeider in kan klimmen en erin kan werken; een handhole is een ondieper omhulsel waar een technicus vanaf het oppervlak naar binnen reikt zonder lichamelijke toegang. De constructie kan vergelijkbaar zijn - ze onderscheiden zich door functie, niet alleen door grootte. Het praktische gevolg is dat het betreden van een mangat aanleiding geeft tot veiligheidsregels voor besloten- ruimtes, terwijl reikwijdte- bij handgatwerk dat niet doet.
Vraag: Is een glasvezelkluis hetzelfde als een handhole?
A: Meestal wel - "glasvezelkluis", "glasvezelkluis", "trekdoos" en "verbindings-/verbindingsput" zijn gebruikelijke synoniemen voor een handgat. Maar 'kluis' wordt af en toe gebruikt voor een grotere, betreedbare structuur, dus de betrouwbare test is niet het woord: bevestig of van een persoon wordt verwacht dat hij deze binnengaat om te werken.
Vraag: Is voor een mangat van glasvezel een vergunning voor besloten- ruimtes nodig?
A: In de VS is een telecommangat een besloten ruimte en wordt de toegang geregeld door de telecommunicatienorm 29 CFR 1910.268(o), waarbij de vergunning-vereiste norm voor besloten- ruimten 29 CFR 1910.146 van toepassing is waar de telecomvoorzieningen de ruimte niet veilig kunnen maken. In de praktijk vereist toegang atmosferische tests, ventilatie, een begeleider en een reddingsplan. Een handhole die alleen vanaf de oppervlakte wordt bewerkt, brengt deze verplichtingen niet met zich mee -, wat het grootste verborgen kostenverschil tussen de twee is.
Vraag: Wat betekent ANSI/SCTE 77 Tier 22?
A: Tier 22 is een ANSI/SCTE 77 niet-opzettelijke- verkeersklasse met een ontwerpbelasting van 22.000 lb en een testbelasting van 33.750 lb (50% hoger). Het is geschikt voor opritten, parkeerterreinen en terreinen-buiten de rijbaan waar af en toe vrachtwagens rijden. Het is geen classificatie voor boxen in bereden verkeersbanen - waarvoor AASHTO H-20/H-25 vereist is.
Vraag: Voldoet een handhole van niveau 22 ook aan niveau 15?
Antwoord: Niet automatisch. De testgeometrie met drie-posities verschilt per niveau, dus een product moet voor elk niveau dat het claimt onafhankelijk worden geverifieerd. Vraag de fabrikant op welke niveaus het specifieke product is getest, in plaats van aan te nemen dat een hoger niveau een lager niveau dekt.
Vraag: Welke maat handgat heb ik nodig voor een 144-aderige glasvezelkabel?
A: De gangbare werkpaardformaten voor ~144-kernkabel plus een compacte lassluiting en speling zijn 17×30×24″ en 24×36×24″ (L×B×D). Voor een kernbackbone van 288+ stapt u op naar 24×36×36″ of 30×48×36″. Houd altijd rekening met de sluiting, de slappe lussen en de minimale buigradius van de kabel - niet alleen de kabel.
Kan een handgat of mangat in een rijbaan worden geïnstalleerd?
Alleen met de juiste beoordeling. ANSI/SCTE 77-niveaus hebben betrekking op niet-opzettelijk verkeer (vrachtwagens kruisen slechts af en toe en incidenteel). Voor een vak op een daadwerkelijk bereden rijstrook is een AASHTO H-20 opzettelijke-verkeersbeoordeling nodig. Het opgeven van een SCTE 77-laag voor een locatie in de rijstrook is een scopefout.Vraag: Hoe voorkom ik dat een ondergrondse vezelverbinding overstroomt?
A: Je kunt niet voorkomen dat de kluis onder water komt te staan - je gaat ervan uit dat dit wel het geval zal zijn, en je beschermt de verbinding erin. Gebruik een lassluiting met classificatie IP68 volgens IEC 60529 met een aangegeven onderdompelingsdiepte en -duur, geef de voorkeur aan een heropenbare mechanische afdichting voor kluizen die opnieuw worden bezocht, en bevestig de afdichtingsprestaties tijdens herhaalde natte/droge cycli.
De inkoopchecklist van een koper
Beslis en documenteer voor elk ondergronds toegangspunt op een glasvezelroute:
- Toegangsintentie- handgat (bereik-in) of mangat (ingang)? Als een verzegelde afsluiting vanaf de oppervlakte kan worden uitgevoerd, gebruik dan standaard een handgat en voorkom bij elk toekomstig bezoek dat er een besloten- ruimte wordt betreden.
- Laadniveau versus oppervlaktegebruik- de juiste ANSI/SCTE 77-laag (5/8/15/22) voor het oppervlak erboven, of AASHTO H-20 als deze zich op een bereden baan bevindt. Bevestig dat het product onafhankelijk is getest op het niveau dat het claimt.
- OntwerpEntestbelasting beide vermeld- controleer of de leverancier de ontwerpbelasting en de 50%-hogere testbelasting correct voor het niveau vermeldt, waarbij niet het ene getal als het andere wordt doorgegeven.
- Materiaal afgestemd op niveau, arbeid en corrosie- HDPE, composiet/SMC, polymeerbeton of prefab - met realistische aannames voor installatie- arbeid en kraan, niet alleen de eenheidsprijs.
- Binnenmaat voor sluiting + speling + buigradius- afgestemd op de daadwerkelijke behoefte aan sluiting en speling-, met inachtneming van de minimale buigradius van de kabel en met budget voor één toekomstige re--splitsing.
- Sluiting geschikt voor onderdompeling- IP68 conform IEC 60529 met gedocumenteerde diepte en duur, her-afdichting voor opnieuw bezochte kluizen en geverifieerd nat/droog fietsgedrag.
- Afwatering, aarding en etikettering- grindbasis/afvoer op niveau, aardingsvoorzieningen waar nodig, en een deksel met een label voor telecom-/communicatiegebruik.
Een leverancier die vloeiend kan spreken over de toegangsintentie, het juiste onderscheid tussen SCTE 77-ontwerp/testbelasting, installatiegewicht en kraanvereisten per materiaal, en de IP68-testdiepte en -duur achter een specifieke afsluiting, heeft deze routes uitgewerkt. Een leverancier die antwoordt: "Tier 22, grootste doos, zeer sterk", heeft een brochure gelezen en geen standaard. Drie vragen die de twee scheiden:(1) Wat is de ontwerpbelasting en de testbelasting voor Tier 15?(Juist: ontwerp van 15.000 lb / test van 22.500 lb.)(2) Wat geeft de IP68-classificatie op deze sluiting aan voor de onderdompelingsdiepte en -duur?(Juist: vermeldt een specifieke diepte en tijd, niet alleen "IP68.")(3) Kan deze sluiting in het veld opnieuw-worden aangevoerd en opnieuw-verzegeld zonder hittegereedschap?(Relevant voor elke kluis die opnieuw wordt bezocht.) Een leverancier die alle drie de vragen correct beantwoordt, is iemand wiens specificatie stand zal houden in de grond.
Handhole versus mangat is geen maatbeslissing in twee woorden - het is het moment waarop u het onderhoudsregime van uw netwerk voor de komende twintig jaar kiest. Kies een mangat en je hebt gekozen voor vergunningen voor beperkte- ruimten, twee- bemanningsleden, atmosferische tests en reddingsplannen voor elke toekomstige verbinding. Kies een handhole en je hebt één technicus met een haak gekozen. De civiele structuur is een eenmalige kostenpost-; het toegangsregime wordt bij elke vrachtwagenrol samengesteld.
Alles stroomafwaarts volgt uit die ene oproep. De ladingslaag volgt het oppervlak boven de doos. Het materiaal volgt de laag, de arbeid en de corrosieomgeving. De maat volgt de sluiting, de speling en de buigradius. En onder dit alles schuilt de waarheid die het veld ons blijft leren: de kluis zal overstromen, dus de sluiting erin - de IP68-classificatie, het afdichtingstype, het gedrag tijdens natte seizoenen - is net zo belangrijk als het beton eromheen.
Een leverancier die een langdurige relatie- waard is, verkoopt u niet zomaar een doos. Ze kunnen de toegangsintentie bespreken, het ANSI/SCTE 77-ontwerp en de testbelastingen correct citeren zonder de twee cijfers door elkaar te halen, en de juiste IP68-testdiepte en -duur voor de grondwatercondities van uw locatie identificeren. De vlotheid van dat gesprek is een directe indicatie van kennis in het veld versus bekendheid met brochures - en bepaalt of uw specificatie stand houdt na 10 jaar levensduur van het asset, de eerste keer dat een team de kluis opent midden in een natte- seizoensstoring.
Glory Optical produceert sinds 2008 splitsingssluitingen en OSP-behuizingen met IP68--norm volgens ISO 9001:2015, CE en RoHS-normen, en verzendt naar operators in 50+ landen. Als je een routeontwerp aan dit raamwerk wilt testen, verken dan onzeglasvezelbehuizingen en lassluitingen, bekijk decomplete kopersgids voor glasvezelboxen, ofNeem contact op met ons engineeringteammet uw kabelaantallen, oppervlaktecondities en water-tabelgegevens. Neem de routespecificatie mee. We zullen sluitingen meenemen die ervoor zijn beoordeeld.
